Z57 to druga po N31 autorska restauracja mistrza kulinarnego Roberta Sowy. 


Po sukcesie N31 restaurant i dwóch latach prowadzenia jednej z najczęściej odwiedzanych restauracji w stolicy, restauracji z pierwszej trójki według międzynarodowego serwisu Tripadvisor i wreszcie Najlepszej Restauracji w Polsce 2017 roku według Poland 100 Best Restaurants, Mistrz Sowa zdecydował się na druga lokalizację.

Autorska restauracja po drugiej stronie Wisły ma spełniać oczekiwania gości, którzy na skutek ogromnej popularności restauracji na Nowogrodzkiej mieli trudności z dostępnością i rezerwacją miejsc w bardzo lubianym przez stołecznych gości lokalu.

Ścisłe centrum Saskiej Kępy, spokojna, ale będąca szklakiem kulinarnym ulica Zwycięzców, łatwy i szybki dojazd z centrum, otwarta kuchnia, doskonały zespół kucharzy i spełniająca wszelkie wymagania klienta obsługa jest doskonałą wizytówką i zaproszeniem do odwiedzenia przepełnionego smakami miejsca.

Podstawą menu są potrawy kuchni polskiej z międzynarodowymi akcentami, podane w oryginalny sposób. Najwyższej jakości produkty i niebanalne połączenia smakowe są odzwierciedleniem pasji, z jaką team Roberta Sowy tworzy autorskie dania.

Klimat restauracji i zaprojektowane przez zespół JMW Architekci wnętrza, modne dodatki, a także nawiązanie kolorystyczne do N31 oraz stare grafiki przedwojennej Warszawy przełamujące charakter nowoczesnego miejsca powodują, że w Z57 pasja do gotowania przeplata się z dobrym designem.

Na miejscu można nie tylko smacznie zjeść, ale też skosztować specjalnie wyselekcjonowanych, wspaniałych win oraz genialnych autorskich koktajli.

Restauracja posiada 60 miejsc na imprezy zasiadane i 120 miejsc na stand up party, organizuje wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe w atrakcyjnej oprawie (konferencje, pokazy barmańskie, muzyka na żywo). Oprócz Sali głównej dostępny jest również Chef’s Room, w którym odnajdą się wielbiciele cygar i bardziej kameralnych spotkań branżowych i okolicznościowych. Restauracja posiada trzy oddzielne wejścia oraz ogródek na ok. 30 miejsc, do dyspozycji gości okresie letnim. Oferta zawsze dopasowana jest do potrzeb i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.